Поворотна прасувальна дошка для вузької ниші в шафі

Ви звикли жертвувати практичністю виробів заради їх візуальної привабливості? Або, навпаки, віддаєте початкове перевагу естетичним властивостям предметів, відсуваючи їх функціональність на будівель план? Прасувальна дошка з поворотним механізмом - той рідкісний випадок, коли вам не доведеться вибирати між гарним і необхідним. У ній поєднуються чудові експлуатаційні характеристики з не менш чудовим дизайном, і це не може не радувати цінителів ефектного стилю.

Балерина-стиль 3D - прекрасна можливість вирішити проблему недостачі вільного простору і вмонтувати прасувальну дошку в тому місці, де пристосування іншого типу навіть не змогло б поміститися або займали б занадто багато місця. Якщо у вас не дуже простора квартира або будинок знаходиться в стані ремонту, кращий варіант навряд можливо знайти.

 

Вартість базового варіанту вироба  3250грн Замовити

 

 

 

 

 На Ваш вибір пропонується лівостороння, або правостороння системи.

 

Ліва (на ліву стоєву стійку зсередини шафи)

Права (на праву стоєву стійку зсередини шафи)

Прасувальна дошка Балерина Стіль3D лівостороння

Прасувальна дошка Балерина Стіль3D правостороння

 

 

Мінімальна глибина шафи 400мм. Ширина ніші для встановлення Балерини-Стіль3D 90мм. Висота ніші визначається довжиною прасувальної поверхні і при довжині 1200мм складає 2300мм.

За посиланням Ви знайдете рекомендації по монтажу, а також креслення монтажніх отворів.

 

Балерина-Стіль3D має 6 точок кріплення до стоєвої стійки в шафі. Для комфортного прасування рекомендуємо, щоб з другої сторони ця стоєва  була посилена полками, а шафу бажано прикріпити до стіни. 

 

Монтаж у шафі прасувальної дошки фото1 Монтаж у шафі прасувальної дошки фото2 Монтаж у шафі прасувальної дошки фото3

 

У силових елементах конструкції не використовувалися пластмасові і дерев'яні деталі. Мінімальна товщина стали 2 мм. Для перевірки система була навантажена загальною вагою 50кг. і пробула в такому стані 1 годину.

  

Максимальна довжина прасувальної поверхні 1200мм. Ширина 380мм. Ми пропонуємо 2 варианти на Ваш вибір.

1 вариантПоверхня з фанери.  Можливі варианти від 1000мм до 1200мм.  
2 вариантПоверхня з металевої сітки. Цей вариант довжиною 1200мм користувачам парогенератора. 

Поверхні не комплектується розеткою, але її можна установити в шафі у доступному місці.

 

Купити прасувальну дошку для вбудовування в шафу  Балерина-Стіль 3D  можна оформивши замовлення у нас на сайті, а також за телефонами у верхній частині сторінки ...