Настінна прасувальна дошка без фасаду

Балерина - варіант вбудованної прасувальної дошки. Механізм без фасаду. Один замовник з Одеси назвав Гола Балерина :). Пропонується для самостійної установки фасаду, або може використовуватись як закінчений виріб без фасаду.

Варіантів установки фасаду багато. Тому механізм поставляється без додаткових кріплень для фасаду.

 

Вартість базового варіанту вироба 3100грн Замовити

  

  

Габаритні розміри механізму з повноцінною рамою 1700х455х50мм. Вішається механізм на рівну стіну на висоті 250мм. від підлоги.

Вага виробу з прасувальною поверхнею з фанери довжиною 1400мм складає 16кг

 

 

 Приклади готових віробів можна подивитись у Галереї .

 

 Пропонується 2 варіанти механізму Балерина.

Механизм прасувальної дошки з повноцінною рамою

Перший варіант - повноцінна рама.

Призначена для самостійної установки фасаду.

Цей механізм використовується в настінних виробах Балерина. Рама виконана з металевого кутка 40х40мм. Товщина металу 2 мм. Використання телескопічних направляючих з товщиною металу 1.2-1.5мм дозволило відмовитися від додаткових фіксаторів.

Габаритні розміри механізму з повноцінною рамою 1700х455х50мм. Вішається механізм на рівну стіну на висоті 250мм. від підлоги.

Механізм має 6 отворів для кріплення на стіну. Монтажні розміри і більш докладний опис можна подивитися в розділі Інструкції

Механизм прасувальної дошки з усіченною рамою

Другий варіант - Усічена рама (без верхньої частини). Ідеальний вибір для тих, хто не планує встановлювати фасад. За своїми параметрами не поступається виробу з повноцінною рамою, тільки виглядає більш естетично без верхньої частини рами.

Пропонується як закінчений виріб для установки в прихованих місцях. За шторою, в коморі, в шафі і т.д.Рекомендуємо використовувати з фіксатором вертикального положення.

 

Максимальна довжина прасувальної поверхні 1400мм. Ширина 380мм. Ми пропонуємо 4 варианти на Ваш вибір. 

  

1 вариант. Поверхня з фанери. Вибираючи цей варіант ви отримуєте максимальну довжину прасувальної поверхні 1400мм. Можливі варианти від 1000мм до 1400мм. На прасувальну поверхню з фанери за замовчуванням встановлюється розетка для включення праски. 

2 вариант. Поверхня з металевої сітки. Цей вариант довжиною 1200мм користувачам парогенератора. Поверхня не комплектується розеткою з міркувань електробезпеки.

3 вариантПоверхня з фанери з підставкою для праски. Масимальна довжина прасувальної поверхні 1200мм. Можливі варианти від 1000мм до 1200мм. На прасувальну поверхню з фанери за замовчуванням встановлюється розетка для включення праски. 

4 вариантПоверхня з металевої сітки з підставкою для праски. Поверхня не комплектується розеткою з міркувань електробезпеки

 

Купити вбудованну прасувальну дошку Балерина можна оформивши замовлення у нас на сайті, а також за телефонами у верхній частині сторінки ...

 

 

Кнопка замовлення