Настінна прасувальна дошка без фасаду

Балерина - варіант вбудованної прасувальної дошки. Механізм без фасаду. Один замовник з Одеси назвав Гола Балерина :). Пропонується для самостійної установки фасаду, або може використовуватись як закінчений виріб без фасаду.

Варіантів установки фасаду багато. Тому механізм поставляється без додаткових кріплень для фасаду.

 

Вартість базового варіанту вироба 4720грн Замовити

  

 

Компактність цієї прасувальної дошки - одне з головних її переваг, яке багато в чому визначає всю практичність. Вам не треба спеціально викроювати простір для цього виробу. Досить вибрати найбільш підходящу стіну і докласти мінімум зусиль для монтажу, які має на увазі деякі особливості. Для початку потрібно визначитися з видом дошки-трансформера. Вона може бути закінченим виробом і не припускає додаткової конструкції, а може мати повноцінну раму для установки фасаду. І перший, і другий варіанти по-своєму прекрасні. Їх актуальність залежить від індивідуальних потреб користувача і особливостей інтер'єру квартири.

   

Вага виробу з прасувальною поверхнею з фанери довжиною 1400мм складає 16кг

 

 Приклади готових віробів можна подивитись у Галереї .

 

 Пропонується 2 варіанти механізму Балерина.

Механизм прасувальної дошки з повноцінною рамою

Перший варіант - повноцінна рама.

Призначена для самостійної установки фасаду.

Цей механізм використовується в настінних виробах Балерина. Рама виконана з металевого кутка 40х40мм. Товщина металу 2 мм. Використання телескопічних направляючих з товщиною металу 1.2-1.5мм дозволило відмовитися від додаткових фіксаторів.

Габаритні розміри механізму з повноцінною рамою 1700х455х50мм. Вішається механізм на рівну стіну на висоті 250мм. від підлоги.

Механізм має 6 отворів для кріплення на стіну. Монтажні розміри і більш докладний опис можна подивитися в розділі Інструкції

Механизм прасувальної дошки з усіченною рамою

 

Другий варіант Усічена рама (без верхньої частини)

Ідеальне рішення для тих, хто не планує встановлювати фасад.

Усічена рама. Вона виглядає як частина від повноцінної. Її будова не дозволяє в майбутньому прикріплювати фасад. Якщо ви не плануєте цього робити, то така модель на всі 100% є вдалим вибором. Деяким користувачам навіть може здатися, що такий варіант виглядає більш естетично. Не будемо сперечатися. Головне, що технічні характеристики знаходяться на найвищому рівні, і універсальність моделі з усіченої рамою в деякому роді ще більше, адже ви можете для її установки вибирати самі непоказні зони в квартирі - за стінкою, в кутку кімнати або біля вікна.

Якщо встановити дошки за штору, то ніхто з гостей навіть не зможе здогадатися про її наявність.

 

Рекомендуємо використовувати з фіксатором вертикального положення.

 

При виборі виробу вам слід відштовхуватися від періодичності прасування одягу і типу праски, якою ви користуєтеся. Наприклад, якщо праска з парогенератором, то слід робити ставку на металеву поверхню у вигляді сітки. Якщо ж ви бажаєте домогтися максимальної довжини прасувальної дошки, то перевагу краще віддати фанері. Цей варіант також зручний тим, що за замовчуванням встановлюється розетка для підключення праски до мережі. Якщо говорити про металевій сітці, то там така опція виключена з огляду на вашої ж безпеки. У будь-якому випадку комплектацію можна обговорити при замовленні, щоб реальність не відрізнялася від очікувань.

 

В цілому, настінна вбудована прасувальна дошка-трансформер - це гарантія вашої зручності і відмінний спосіб зробити прасування одягу більш легкою, швидкою і гранично ефективної. До того ж, якщо ви бажаєте придбати варіант з можливістю установки фасаду, то ми рекомендуємо подивитися в нашій галереї креативні ідеї. Кількість всіляких фасадів і кріплень просто зашкалює. Розуміємо, що непідготовленій людині може бути складно розібратися у великій кількості незнайомих назв і різноманітті усіляких деталей, тому пропонуємо вам сміливіше дзвонити нам або писати.

 

Наші фахівці завжди на зв'язку і в будь-який момент можуть проконсультувати. Якщо ви вже визначилися з вибором, то робіть замовлення прямо на сайті, заповнивши просту форму. Під час використання дошки-трансформера вам напевно знадобляться додаткові аксесуари. Наприклад, підставка під рукава, механізм додаткової фіксації у вертикальному положенні або антипригарний чохол. Всі ці вироби також є у нас. Вони чекають, коли стануть вашими вірними помічниками.

 

Максимальна довжина прасувальної поверхні 1400мм. Ширина 380мм. Ми пропонуємо 4 варианти на Ваш вибір. 

  

1 вариант. Поверхня з фанери. Вибираючи цей варіант ви отримуєте максимальну довжину прасувальної поверхні 1400мм. Можливі варианти від 1000мм до 1400мм. На прасувальну поверхню з фанери за замовчуванням встановлюється розетка для включення праски. 

2 вариант. Поверхня з металевої сітки. Цей вариант довжиною 1200мм користувачам парогенератора. Поверхня не комплектується розеткою з міркувань електробезпеки.

3 вариантПоверхня з фанери з підставкою для праски. Масимальна довжина прасувальної поверхні 1200мм. Можливі варианти від 1000мм до 1200мм. На прасувальну поверхню з фанери за замовчуванням встановлюється розетка для включення праски. 

4 вариантПоверхня з металевої сітки з підставкою для праски. Поверхня не комплектується розеткою з міркувань електробезпеки

 

Купити вбудованну прасувальну дошку Балерина можна оформивши замовлення у нас на сайті, а також за телефонами у верхній частині сторінки ...

 

 

Кнопка замовлення