Рекомендації по самостійному монтажу Вбудованої прасувальної дошки Балерина.

Загальні рекомендації для настінних систем: 

Монтувати ПРИСТРІЙ бажано удвох.

Перед монтажем, будь ласка, переконайтеся в тому, що в зоні кріплення не проходять приховані електричні дроти, комунікації кондиціонера, водопроводу та інші комунікації, які можуть бути пошкоджені. Визначтеся з висотою поверхні прасувальної дошки над рівнем підлоги - h (для середнього зросту це 830 мм). 

Кріплення Балерини на цегляну або бетонну стіну здійснюється за допомогою дюбелів 10х60 -6шт. При кріпленні на гіпсокартон - за допомогою дюбелів MOLLY 6шт. При кріпленні на пінобетон -металеві дюбеля для пінобетону. У комплект поставки входить кріплення для кріплення на капітальну стіну з цегли та бетону.

   Дюбель для цегли або бетону

   Дюбель для гіпсокартону

   Дюбель для пінобетона

 

 

На висоті Н = h + 1030 мм просвердлити в стіні 2 отвори на відстані 415 мм один від одного і вставити в них дюбеля. Навісити систему, закрутивши в дюбеля шурупи через верхні отвори механізму і вирівняти її по вертикалі. Намітити на стіні 4 інших монтажних отвори. Зняти систему і просвердлити отвори. Вставити в них дюбеля. Навісити і остаточно закріпити систему. 

 

Відрегулювати фиксатор. Закручуючи або викручуючи ручку фіксатора добиваємося надійної фіксації в горизонтальному положенні. Фіксатор не повинен дряпати по стіні! Після регулювання бажано зафіксувати краплею клею. Для цього, натиснувши на задню частину дошки в розкладеному стані, викрутити ручку до появи різьби. На різьбу капнути краплю клею і закрутити ручку назад.

 

 

Додаткові рекомендації для Балерини-Купе

 

Під час перевезення і монтажу забороняється розташовувати Балерина-купе таким чином, коли дія або вага пристрою доводиться на дерев'яну накладку, на яку прикріплено дзеркало. Стіна, на яку встановлюється Балерина-купе, не повинна мати в зоні відсунення дзеркала виступів вище 3 мм. При наявності в місці установки розеток, вимикачів, наличників або виступаючих частин фасаду система встановлюється на дістанціонери товщиною 20мм. Для зручності монтажу механізму бажано дзеркало зняти, звільнивши фіксатори в телескопічних направляючих. Після монтажу та регулювання механізму одягнути і вирівняти дзеркало. Для цього відпустити 4 гвинти телескопічних направляючих до рами. Вирівняти вертикально дзеркало. Затягнути гвинти. Переконатися, що при закритті, дзеркало входить в паз рівномірно, по всій висоті. При необхідності операцію повторити.

 

 

Відпустити 4 гвинти телескопічних направляючих до рами. Вирівняти вертикально дзеркало.

Затягнути гвинти. Переконатися, що при закритті, дзеркало входить в паз рівномірно, по всій висоті.

При необхідності операцію повторити.

 

 

 

 

Додаткові рекомендації для Балерини-Двері 110 градусів.

 

Бічна планка, що закриває механізм з боку відкривання поставляється непрікрученной до механізму. Через можливі нерівності стіни прикручується після монтажу, орієнтуючись на рівномірне прилягання двері.