Витратьте час, щоб прочитати цей розділ. Якщо Ви бажаєте зв'язатися безпосередньо, Ви можете скористатися телефонами у верхній частині сайту.

 

Чи можна встановити прасувальну дошку на гіпсокартон?

Наша відповідь однозначна, Так! І хоча вага виробу більше 20 кг, ми неодноразово ставили Балерину на гіпсокартонні перегородки. Використовуються металеві дюбелі Моллі. За тех.умовами на гіпсокартон, одна точка кріплення на дюбель Моллі витримує 30кг. А у нас 6 точок кріплення. При акуратному використанні питань з приводу кріплення не буде! Для більшої впевненості рекомендуємо кріпити в профіль, Якщо за гіпсокартоном капітальна стіна, то середні елементи кріплення можна закріпити в неї.

 Наскільки надійна прасувальна дошка Балерина в експлуатації?

Всі вироби Балерина виробленні на металевій рамі і не містять пластмасових та дерев'яних несучих деталей. На дослідний зразок, закріплений на капітальну стіну, сідала доросла людина. Проте система не розрахована для регулярного сидіння або лежання. Для любителів використовувати Балерина "не за призначенням" :) можемо виготовити посилений варіант механізму. Гарантія на виріб становить 24 місяці.

 Чи можу я встановити прасувальну дошку самостійно?

В установці немає нічого складного. Скористаєтеся нашою інструкцією або проконсультуєтеся з нами по телефону. Встановлювати краще удвох.

 Ми тільки що завершили ремонт в квартирі і хочемо встановити вашу прасувальну дошку. Чи не зашкодить це ремонту?

Балерина встановлюється на рівну стіну. У стіні свердлити 6 отворів, які закриваються при монтажі. Тому ніяких поврежненій на стіні не буде. Просимо врахувати що Балерина-Купе в відкритому стані займає 980мм, а Балерина-Двері та Балерина-Ролет 490мм.

Фанера або металева сітка? Що краще вибрати?

Спочатку потрібно сказати що обидві поверхні досить надійні і функціональні. Перевагою фанерною поверхні є її довжина. Максимально 1400мм. , А поверхня з металевої сітки тільки 1200мм. Незначним недоліком поверхні з сітки є те, що з часом поролон "просідає" і при прасування може проявлятися малюнок сітки. До того ж поверхня з сітки не комплектується розеткою для підключення праски. Наша думка така, якщо дозволяє місце або конструкція виробу, то однозначно поверхня з фанери..

Наскільки безпечно дзеркало на фасаді?

Повністю безпечно. На дзеркало або малюнок на склі зі зворотного боку наклеєна спеціальна плівка. При пошкодженні скла воно не обсипається, а залишається висіти на плівці.

Ми робимо ремонт в квартирі і хочемо встановить вашу прасувальну дошку Балерина-Купе. Що нам потрібно передбачити?

В першу чергу рівна стіна без виступаючих частин. Розеток, лиштви, вимикачів. Це правило для всіх настінних систем. Прасувальна поверхня при складанні щільно лягає на стіну і всі виступаючі частини можливо будуть заважати. Друге. Якщо використовується фанерна поверхня, необхідно в місці установки механізму, на висоті 28-30 см від підлоги вивести шматок дроту для підключення розетки. Монтажники при установці системи підключать розетку на прасувальній поверхні до цього проводу. Якщо провід вивести проблематично, встановлюєте в місці монтажу механізму розетку. Верхній край розетки на висоті 30см від підлоги. При монтажі виробу вилка прасувальної дошки буде вставлена ​​в розетку.

Що таке БАЗОВИЙ варіант виробу?

Базовий варіант виробу це варіант в мінімальній комплектації на умовах самовивозу. Всі додаткові послуги (доставка, монтаж, упаковка, відправка) і аксесуари ( антипригарний чохол, підставка для праски, підставка для прасування рукавів, фіксатор вертикального положення, фотодрук, піскоструминний малюнок  і т.д.) у вартість не входять і замовляються додатково при оформленні замовлення .

 end faq