Поворотна прасувальна дошка для вузької ниші в шафі

Ви звикли жертвувати практичністю виробів заради їх візуальної привабливості? Або, навпаки, віддаєте початкове перевагу естетичним властивостям предметів, відсуваючи їх функціональність на будівель план? Прасувальна дошка з поворотним механізмом - той рідкісний випадок, коли вам не доведеться вибирати між гарним і необхідним. У ній поєднуються чудові експлуатаційні характеристики з не менш чудовим дизайном, і це не може не радувати цінителів ефектного стилю.

Балерина-стиль 3D - прекрасна можливість вирішити проблему недостачі вільного простору і вмонтувати прасувальну дошку в тому місці, де пристосування іншого типу навіть не змогло б поміститися або займали б занадто багато місця. Якщо у вас не дуже простора квартира або будинок знаходиться в стані ремонту, кращий варіант навряд можливо знайти.

 

Вартість базового варіанту вироба  5060грн Замовити

 

  

Ця модель створена з урахуванням сучасних вимог і побажань споживачів. Ми максимально спростили процес прасування одягу, зробивши його менш обтягуючим. З того моменту, як у вашому будинку з'явиться прасувальна дошка з поворотним механізмом, прасування білизни або інших речей перетвориться в легке, що піднімає настрій заняття. 

 

 

Конструкція міцна, продумана до дрібниць, які і визначають чудову функціональність дошки. Вам не доведеться переставляти домашні меблі для того, щоб пристосувати виріб, оскільки ми пропонуємо вам на вибір і лівосторонній і правостороннім системи. За своєю суттю вони ідентичні. Відмінність лише в стороні монтажу. Одну з них слід кріпити на ліву Стоєв шафи, іншу - на праву Стоєв. Ви вибираєте відповідний для вас і вашого інтер'єру варіант. При цьому слід враховувати габарити самого шафи. Його глибина не повинна бути менше 400 мм, а ширина ніші всього 90 мм. 

Висота ніші залежить від довжини прасувальної поверхні, типу шафи (розпашний або купе) та при прасувальній поверхні 1200мм складає 2300мм. для шафи з дверцятами. Якщо виріб передбачається використовувати в шафі-купе, то прасувальна поверхня кріпиться на відстані 110мм від механізму, що б двері шафи-купе не заважали повороту прасувальної поверхні. У цьому випадку мінімальна висота ніші в шафі становить 2380мм. І в цьому випадку вибір теж повністю за Вами.

 

 

 На Ваш вибір пропонується лівостороння, або правостороння системи.

 

Ліва (на ліву стоєву стійку зсередини шафи)

Права (на праву стоєву стійку зсередини шафи)

Прасувальна дошка Балерина Стіль3D лівостороння

Прасувальна дошка Балерина Стіль3D правостороння

 

 

Монтаж конструкції не доставить зайвого клопоту. За посиланням Ви знайдете рекомендації по монтажу, а також креслення монтажніх отворів.

 

За бажанням можете уточнювати інформацію у фахівців за вказаною у верхній частині сторінки телефону. Що слід знати обов'язково - модель має 6 точок кріплення. Конструкція виробу і додаткових деталей має на увазі надійну фіксацію, але не слід забувати про інші нюанси, наприклад, про міцність шафи, до якого кріпиться дошка. Рекомендується, щоб стоєва шафи  була посилена полками, а сама шафа бажано прикріпити до стінки.

  

 

Монтаж у шафі прасувальної дошки фото1 Монтаж у шафі прасувальної дошки фото2 Монтаж у шафі прасувальної дошки фото3

 

Ми подбали про те, щоб Балерина-стіль 3D мала достатню надійність. Всі силові елементи виробу зроблені з матеріалу вищої якості. Це сталь, якій не страшні механічні пошкодження і вплив часу. Слабкі пластикові або дерев'яні елементи відсутні, що свідчить про міцність виробу. Один маленький факт - при тестуванні система була навантажена вантажем, загальна вага якого становив 50 кг. Експеримент тривав одну годину. За цей час не спостерігалося навіть найменших натяків на те, що конструкція не витримає.

  

Вибір на користь такого цінного в побуті, компактного і зручного виробу очевидний і підкріплений низкою зазначених вище переваг. Залишається лише визначитися з типом бажаної прасувальної поверхні. Щоб вам було легше вибрати, пропонуємо два варіанти - фанерна і металева. У першому випадку довжина поверхні може варіюватися від 1000 до 1200 мм. У другому - вона становить 1200 мм. Якщо у вас праска з парогенератором, то рекомендуємо зупинитися на варіанті №2.

   

1 вариантПоверхня з фанери.  Можливі варианти від 1000мм до 1200мм.  
2 вариантПоверхня з металевої сітки. Цей вариант довжиною 1200мм користувачам парогенератора. 

Поверхні не комплектується розеткою, але її можна установити в шафі у доступному місці.

  

Навіть якщо зараз у вас є сумнів, то вже після установки дошки і перших днів користування нею, ви зможете твердо сказати, що рішення про покупку було не просто правильним, а необхідним, оскільки Балерина-стиль 3D значно спрощує будні і приносить додаткову зручність в повсякденність . Це комфорт, сучасний стиль, ефективне розпорядження простором в квартирі.

 

Виникли питання з приводу продукції або замовлення? Ми вже готові на них відповісти. Сміливо звертайтеся, використовуючи зручні для вас способи зв'язку або просто натискайте кнопку «Замовити». Вам потрібно буде заповнити невелику форму, зробивши останній крок назустріч прасувальної дошки, яка переверне ваші колишні уявлення про практичність.