Прасувальна дошка з дзеркалом

 Балерина-Купе сучасна модель вбудованної прасувальної дошки. Це прасувальна дошка 4 в 1. 

З нашим виробом Ви отримуєте  наступні переваги: ​​

1.  Заощаджуєте місце в квартирі. 

2.  Прасувальна дошка Швидко розкладається і  складається.  

3.  Отримуєте естетичне задоволення від прасування. 

4.  Доповнюєте інтер'єр великим дзеркалом або   малюнком.

 

Вартість базового варіанту вироба з дзеркалом та бічними накладками з ДСП  5800грн Замовити
Вартість базового варіанту вироба з дзеркалом та бічними накладками з МДФ  6500грн Замовити

 

Габаритні розміри Балерини-Купе 1750х490х90мм. Для комфортної висоти прасувальної поверхні 850мм виріб необхідно встановити на відстані 250мм від поверхні підлоги

Механизм монтується на рівну вертикальну стіну. Металева рама має 6 отворів. Інструкцію по можтажу можна подивитися і роздрукувати пройшовши за посиланням.

Вага виробу з дзеркалом и прасувальною поверхнею з фанери становить 25кг.

Для комфортної роботи вбудованної прасувальної дошки Балерина-Купе необхідно метр вільного простору на стіні. На місці монтажу виробу стіна повинна бути рівною і без віступающіх частин (розетки, віключателі, лиштва). Ширина виробу 490мм та на 490мм від'їжджає в сторону.  

 

 Приклади готових віробів можна подивитись у Галереї .

 

  

 

Металева рама механизму закривається з боків декоративними бічними накладками. З одного боку накладка жорстко прикріплена до металевій рами, з іншого боку накладка відсувається разом з фасадом. Зазор між стіною і бічною накладкою становить 5мм, тому розетки і вимикачі, що знаходяться в місці установки виробу будуть заважати руху фасаду.

 

Стандартне наповнення фасаду Дзеркало.  Замість дзеркала, на Ваш вибір - фотодрук на склі або піскоструменевий малюнок на склі або дзеркалі.

Декоративні бічні накладки можуть бути з ДСП або ламінованого МДФ. Можливі варіанти і кольори Ви можете побачити в розділі Галерея.

 

Максимальна довжина прасувальної поверхні 1400мм. Ширина 380мм. Ми пропонуємо 4 варианти на Ваш вибір. 

  

1 вариант. Поверхня з фанери. Вибираючи цей варіант ви отримуєте максимальну довжину прасувальної поверхні 1400мм. Можливі варианти від 1000мм до 1400мм. На прасувальну поверхню з фанери за замовчуванням встановлюється розетка для включення праски. 

2 вариант. Поверхня з металевої сітки. Цей вариант довжиною 1200мм користувачам парогенератора. Поверхня не комплектується розеткою з міркувань електробезпеки.

3 вариантПоверхня з фанери з підставкою для праски. Масимальна довжина прасувальної поверхні 1200мм. Можливі варианти від 1000мм до 1200мм. На прасувальну поверхню з фанери за замовчуванням встановлюється розетка для включення праски. 

4 вариантПоверхня з металевої сітки з підставкою для праски. Поверхня не комплектується розеткою з міркувань електробезпеки

 

Виріб має достатню міцність конструкції і стильний зовнішній вигляд. 

 

Купити вбудовану прасувальну дошку Балерина-Купе можна оформивши замовлення у нас на сайті, а також за телефонами у верхній частині сторінки ...