Настінна прасувальна дошка Балерина

Балерина-Двері ще один вариант вдалого використання простору в квартирі. Сучасна модель вбудованої прасувальної дошки.

Для встановлення Балерини-Двері потрібно всього 490мм вільного місця на стіні.

Це прасувальна дошка 4 в 1. Ідеальний вибір для тих, хто хоче поєднати в одному виробі прасувальну дошку,  мінімум простору, зручність використання та велике дзеркало або малюнок.

 

 

Вартість базового варіанту вироба з дзеркалом та фасадом з МДФ  4400грн Замовити

Вартість виробу з дзеркалом і фасадом з алюмінієвого профілю (чорний, білий або срібло)

4800грн Замовити

 

Балерина-Двері монтується на рівну вертикальну стіну. Металева рама має 6 отворів. Інструкцію по можтажу можна подивитися і роздрукувати пройшовши за посиланням.

Габаритні розміри виробу з кутом відкривання 165 градусів 1720х490х90мм, а с кутом 110 градусів 1720х472х90мм.  Для комфортної висоти прасувальної поверхні 850мм виріб необхідно встановити на відстані 250мм від поверхні підлоги.

Вага виробу з дзеркалом и прасувальною поверхнею з фанери становить 30кг.

На місці монтажу виробу стіна повинна бути рівною і без віступающіх частин (розетки, віключателі, лиштва). 

 

 Приклади готових віробів можна подивитись у Галереї .

  

Рамковий фасад виготовляється з ламінованого МДФ. Можливо виготовленя з алюмінієвого профілю. Варианти можна подивитись в Галереї 

Стандартне наповнення фасаду Дзеркало.  Замість дзеркала, на Ваш вибір - фотодрук на склі, МДФ, або магнитна дошка. 

Металева рама механизму закривається з боків елементами фасаду.

Двері виробу відкриваються на 165 градусів, що дозволяє без перешкод прасувати з обох сторін. За бажанням замовника можливо виготовлення фасаду з кутом відкривання 110 градусів. Такий варіант використовується у випадках, коли неможливо відкрити двері більше ніж на 100 градусів, наприклад біля шафи, або в кутку кімнаті. Якщо тут поставити вариант на 165 градусів, то середня петля буде заважати відкиданню прасувальної поверхні.

 

Максимальна довжина прасувальної поверхні 1400мм. Ширина 380мм. Ми пропонуємо 4 варианти на Ваш вибір. 

  

1 вариант. Поверхня з фанери. Вибираючи цей варіант ви отримуєте максимальну довжину прасувальної поверхні 1400мм. Можливі варианти від 1000мм до 1400мм. На прасувальну поверхню з фанери за замовчуванням встановлюється розетка для включення праски. 

2 вариант. Поверхня з металевої сітки. Цей вариант довжиною 1200мм користувачам парогенератора. Поверхня не комплектується розеткою з міркувань електробезпеки.

3 вариантПоверхня з фанери з підставкою для праски. Масимальна довжина прасувальної поверхні 1200мм. Можливі варианти від 1000мм до 1200мм. На прасувальну поверхню з фанери за замовчуванням встановлюється розетка для включення праски. 

4 вариантПоверхня з металевої сітки з підставкою для праски. Поверхня не комплектується розеткою з міркувань електробезпеки

 

Виріб має достатню міцність конструкції і стильний зовнішній вигляд. 

 

 

Купити вбудовану прасувальну дошку Балерина-Двері можна оформивши замовлення у нас на сайті, а також за телефонами у верхній частині сторінки ...